Gęste włosy na lata

Coraz więcej ludzi zmaga się z ogólnym problemem przerzedzenia włosów. Jednocześnie każdy człowiek marzy o pięknej, gęstej, zdrowo wyglądającej fryzurze. Najnowsza technologia wychodzi dzisiaj naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i oferuje nowatorską  metodę zapobiegania łysinie – przeszczep włosów metodą WAW FUE SYSTEM. Pozwala ona już w trakcie pierwszej wizyty pożegnać problem rzadkich włosów, a efekty są widoczne już po pierwszym roku od zabiegu.

Na czym polega metoda WAW FUE SYSTEM?

WAW FUE SYSTEM to innowacyjna metoda pozwalająca zwalczyć problem przerzedzonych włosów. Jest dostępna jedynie w wybranych klinikach europejskich. Obecnie zdobywa olbrzymią popularność w Polsce. Polega ona na przeszczepieniu z okolicy potylicy mikroszczepów włosów na konkretny obszar głowy. Zabieg jest wykonywany przez profesjonalnego chirurga, przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Pomaga on pozbyć się niepożądanych zakoli i ubytków na skórze głowy, sprawiając, że fryzura klienta staje się gęstsza i wizualnie atrakcyjniejsza. Jego czas trwania jest zależny od wybranego pakietu oraz kondycji skóry głowy pacjenta i waha się w przedziale od 6 do 10 godzin. Warto zauważyć, że zabieg, jakim jest przeszczep włosów metodą WAW FUE SYSTEM jest odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn w różnym wieku. Mogą z niego skorzystać osoby zmagające się z łysieniem androgenowym oraz z różnymi schorzeniami, które skutkują przerzedzeniem włosów.

Metoda WAW FUE SYSTEM – przeciwskazania

Choć metoda przeszczepu włosów WAW FUE SYSTEM cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród społeczeństwa, nie każdy może z niej skorzystać. Powinny z niej zrezygnować osoby, które:

  • zmagają się z łuszczycą lub łysieniem plackowatym
  • chorują na cukrzycę
  • cierpią na zaburzoną krzepliwość krwi
  • mają stany zapalne w okolicach wykonywania zabiegu
  • są uczulone na którykolwiek ze składników substancji znieczulającej
  • mają stan pozawałowy

W razie jakichkolwiek wątpliwości zaleca się konsultację lekarską. Pozwoli ona jasno określić, czy ta metoda jest odpowiednia dla potencjalnego klienta.

Przeszczep włosów metodą WAW FUE SYSTEM – cena

Koszt przeszczepu metodą WAW FUE SYSTEM jest zależny od wielu czynników – m.in. od ilości wykorzystanych meszków włosowych oraz wybranego pakietu. Waha się ona w przedziale od 7-10zł/ graft. Dokładny opis oferty wraz z  charakterystyką każdego z dostępnych pakietów znajduje się na stronie https://www.san-medical.pl/oferta/przeszczep-wlosow/waw-fue-system/. Podana kwota zawiera już opłatę za znieczulenie, a także mycie głowy i zmianę  opatrunku.

Pożegnaj problem przerzedzonych włosów

Innowacyjna metoda, jaką jest przeszczep metodą WAW FUE SYSTEM pozwala w krótkim czasie odzyskać młodzieńczy wygląd i sprawić, że nowa fryzura będzie się pięknie prezentować w życiu codziennym. Zabieg sprawi, że klient poczuje się pewniejszy siebie i z uśmiechem codziennie będzie spoglądać w lustro. Przy wyborze kliniki warto oddać się w ręce doświadczonego chirurga, który sprawi, że zabieg przebiegnie w miłej, spokojnej atmosferze, a na efekty nie trzeba będzie długo czekać.