Smartfon Realme 8 – niezwykła bateria, moc obliczeniowa i zestaw dla fotografów

Smartfon Realme 8 to najnowsza propozycja Realme, chińskiego producenta smartfonów. Została zaprojektowana tak, aby przenieść fotografię i wideografię na wyższy poziom dzięki najnowocześniejszej technologii. Dwa telefony z tej serii – Realme 8 Pro i Realme 8 są wyposażone w ośmiordzeniowy procesor, który sprawia, że są to bardzo wydajne urządzenia, zdolne do uruchamiania wielu aplikacji bez żadnych opóźnień i zacięć.

Seria Realme 8 – przenosi fotografię na wyższy poziom

Największą atrakcją tych smartfonów jest zestaw aparatów fotograficznych, który obejmuje cztery tylne aparaty – główny o rozdzielczości 108 MP, obiektyw ultraszerokokątny, obiektyw makro, czujnik głębi do zdjęć w trybie portretowym oraz zdjęć z efektem monochromatycznym. Ponadto aparat posiada funkcję Super Nightscape Mode 2.0, która umożliwia robienie wspaniałych zdjęć przy słabym oświetleniu, nawet w ciemnych warunkach. Miłośnicy selfie mają do dyspozycji przedni aparat o rozdzielczości 16 MP, dzięki czemu mogą robić doskonałe ujęcia w każdej chwili.

Pod względem konstrukcyjnym oba modele są wyposażone w 6 GB + 128 GB pamięci RAM i ROM, dzięki czemu praca wielozadaniowa jest szybsza niż kiedykolwiek wcześniej, a jednocześnie masz mnóstwo miejsca na wszystkie swoje pliki, w tym zdjęcia zrobione niesamowitymi aparatami, o których mówiliśmy wcześniej.

Każdy z modeli jest wyposażony w szereg funkcji, takich jak obsługa dwóch kart SIM, łączność 4G/LTE, port USB typu C oraz wiele innych, co oznacza, że niezależnie od tego, jakie zadania chcesz wykonać, każdy z nich będzie działał szybko i sprawnie za każdym razem. Dzięki możliwości szybkiego ładowania 65W, żywotność baterii nie będzie problemem przy korzystaniu z jednego urządzenia, co znacznie skraca czas potrzebny na ładowanie, dając użytkownikowi więcej swobody w robieniu czegokolwiek, kiedy tylko zechce.

Seria Realme 8 przesuwa granice żywotności baterii

Realme 8, najnowsza seria telefonów od Realme, przekracza granice żywotności baterii. Dzięki potężnemu połączeniu funkcji i wydajności, które zostały zaprojektowane tak, aby dotrzymać kroku wymaganiom nowoczesnych technologii, zarówno pod względem stylu, jak i wydajności energetycznej, seria ta oferuje użytkownikom doskonałe doświadczenia, jeśli chodzi o pozostawanie w kontakcie w podróży lub wykonywanie wymagających zadań. Smartfony te są wyposażone w wydajne baterie o pojemności 5000 mAh, które zapewnią Ci mnóstwo energii na cały dzień, bez obawy, że szybko się rozładują – dodatkowo technologie szybkiego ładowania ułatwiają uzupełnianie energii, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Ponadprzeciętna moc obliczeniowa na codziennie wyzwania

Procesor Qualcomm Snapdragon 720G to nie tylko moc obliczeniowa, ale także doskonałe możliwości w grach, ponieważ jest wyposażony w układ graficzny ARM Mali G52 i Game Turbo 2. Oznacza to płynne działanie wielu aplikacji podczas grania w gry oraz lepszą wydajność chłodzenia, co zapewnia niezawodną stabilność podczas sesji użytkowania, niezależnie od tego, jak bardzo są one intensywne. System operacyjny Android 11 oparty na Realme UI zapewnia płynną pracę, wykorzystując w pełni możliwości sprzętowe dostępne na pokładzie. Dostępna jest też opcja z modułem łączności 5G.

Więcej informacji znajdziesz w sklepie: gsm24.pl